P.W. Gregor

Transport materiałów płynnych

Firma P.W. GREGOR oferuje usługi związane ze spedycją oraz transportem materiałów płynnych na terenie całej Europy od 1999 roku.

zobacz ofertę
 

Kierunki transportu

Firma P.W. Gregor świadczy usługi transportowe i spedy- cyjne na terenie całej Europy.

kierunki transportu
 

Zadzwoń do nas

+48 601 975 475
 

P.W. Gregor – Transport i spedycja materiałów płynnnych

Tabor PW GREGOR to ponad 30
samochodów ciężarowych, w tym
cystern trzykomorowych. P. W. GREGOR - Transport i Spedycja Materiałów Płynnych to profesjonalna firma transportowa. Zajmujemy się transportem materiałów płynnych oraz spedycją. Wykonujemy zarówno transport krajowy jak i transport międzynarodowy do państw Unii Europejskiej, a także do Rosji i na Białoruś.

W branży transportowej działamy od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy również dogodnie zlokalizowaną siedzibę. Baza transportowa P.W. Gregor znajduje się w Kościerzynie, 50 km od Gdańska.

Nowoczesne zaplecze technologiczne P.W. Gregor jest gwarancją szybkich i pewnych dostaw. Dysponujemy 45 ciągnikami siodłowymi oraz cysternami o pojemności od 29 tys. do 33 tys. litrów. Wszystkie samochody posiadają system nawigacji GPS. O bezpieczny i sprawny transport Państwa ładunków dba doświadczony zespół kierowców. Każdy towar przewożony przez naszą firmę jest ubezpieczony.

Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu P.W. Gregor dostarcza swoim Klientom optymalne rozwiązania. Nieustanne dążenie do podnoszenia jakości świadczonych usług potwierdza uzyskany przez naszą firmę certyfikat systemu jakości GMP+B4

Naszym Klientom gwarantujemy:

  • profesjonalne doradztwo
  • terminowość dostaw
  • nowoczesną flotę
  • bezpieczeństwo przewożonego towaru
  • zespół wykwalifikowanych kierowców